Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 18:30 Sobota: 10:00 – 14:30 Niedziela: Nieczynne

Kontakt:

+48 600 033 446

Strona:

Ekoparkiet

Drewno towarzyszy ludzkości od zarania dziejów, służąc za budulec na dom, jak również wnosząc ciepło dosłownie i w przenośni.

Jesteśmy firmą rodzinną, która istnieje od 2000 roku, oferując Państwu szeroki wachlarz propozycji, dzięki którym Wasz dom nabierze niepowtarzalnego klimatu. Zapraszamy do odwiedzenia firmy Eko-Parkiet i spełnienia swoich marzeń w kwestii wyboru podłogi.

W trosce o klienta oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju podłogi: drewniane, laminowane, winylowe, ekologiczne. Produkty o różnej grubości i zróżnicowanym sposobie wykończenia – każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb, przy fachowym doradztwie przeszkolonych pracowników.

W naszym salonie sprzedaży znajdą Państwo podłogi takich firm, jak: Parkiet Hajnówka, Finish Parkiet, Baltic Wood, Wineo, Kaczkan, Kahrs, Hartika, Tarastika, Deceuninck.

Nasza oferta jest wzbogacona o profesjonalną chemię budowlaną firm: Bona, Osmo, Bautec, Beko, Saicos, Dr. Schutz, Mapei. Posiadamy dodatkowo listwy drewniane i MDF, takich producentów jak: Lagrus, Baza, Wineo, Baltic Wood – dopasowane do każdej sprzedawanej przez nas podłogi.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni, a wykonaliśmy już ponad 5000 realizacji. Współpracujemy tylko z najlepszymi parkieciarzami.