Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00 Sobota: 10:00 – 16:00 Niedziela: Nieczynne

Kontakt:

+48 669 194 277

Strona:

Expert

Jesteśmy zespołem specjalistów z 15-letnim doświadczeniem w branży.

Cenimy sobie przejrzystość w kontakcie z klientem i do każdego zlecania podchodzimy rzetelnie i indywidualnie.

Zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki drzwiowej, na terenie Białegostoku i okolic.

W sprzedaży posiadamy artykuły wszystkich czołowych producentów, między innymi: DRE, PORTA, ERKADO, VIVENTO, POL-SKONE, VOSTER, STALPRODUKT, SENDECKI. Jesteśmy autoryzowanym punktem producenta drzwi INTENSO DOORS.

Posiadamy największą ekspozycję producenta drzwi Barański. Posiadamy szeroką ofertę paneli dostępnych, również od ręki.

Oferujemy również balustrady i poręcze do zabudowy schodów, balkonów i tarasów. W naszym asortymencie mamy również balie z systemem hydromasażu (jacuzzi). Dla każdego Klienta przygotujemy specjalną ofertę skrojoną pod jego indywidualne oczekiwania i potrzeby.

Stolarka drzwiowa — Białystok

Nasza oferta obejmuje drzwi wejściowe do mieszkań i apartamentów, zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa i trwałości, jak również modele wewnętrzne, w tym łazienkowe. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na różne scenariusze i możliwości aranżacji — osobom, które nie chcą lub z jakichś przyczyn nie mogą usunąć starej futryny polecamy montaż praktycznych maskownic.

Nasz asortyment rozszerzyliśmy o bogatą ofertę balustrad i poręczy, które stanowią estetyczne i funkcjonalne uzupełnienie tarasów, balkonów oraz schodów. Montaż takich konstrukcji służy głównie podniesieniu bezpieczeństwa i wygody ale służy również za ozdobę domu czy balkonu.