Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00 Sobota: 10:00 – 16:00 Niedziela: Nieczynne

Kontakt:

+48 530 933 191

Strona:

LASTAG

POZNAJ NAJLEPSZE CENTRUM ROZRYWKI W BIAŁYMSTOKU!

Tworząc miejsce z klimatem i innowacyjną rozrywką zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej.

Wchodząc do LASTAG-u przekraczasz granice codzienności i wkraczasz w inną rzeczywistość. Tajna baza, o której marzyłeś w dzieciństwie, teraz nabrała fizycznych kształtów. Paintball laserowy, ścianki wspinaczkowe, reflex room czy laserowy labirynt – to jedyne takie centrum rozrywki dla dzieci i dorosłych w Białymstoku.

LASER TAG – PAINTBALL LASEROWY

LASER TAG to zabawa absolutnie bezbolesna i nieszkodliwa dla użytkowników. Zamiast kulek z farbą „strzelamy się” promieniami podczerwieni – takimi jak w pilocie od telewizora. Każdy gracz otrzymuje specjalną „broń” oraz kamizelkę. W nich biorą udział w rozgrywce na interaktywnej arenie.  Specjalnie skomponowane sety muzyczne, profesjonalne efekty świetlne oraz dym zwiększają imersję oraz realizm rozgrywki. Na naszej arenie poczujesz się jak w prawdziwej grze komputerowej lub filmie sci-fi.

FUN CLIMBING

Strefa fun climbing to największa i najwyższa ścianka wspinaczkowa w Białymstoku dostępna dla każdego. Nigdy się nie wspinałeś, masz lęk wysokości? Nic prostszego. Dzięki systemowi automatycznej asekuracji TRUBLUE wspinanie nigdy nie było tak przystępne. Wystarczy proste i szybkie przeszkolenie i możesz wspinać się jak zawodowiec – a nad twoim bezpieczeństwem czuwać będzie system, którego skuteczność potwierdzają wszystkie możliwe amerykańskie i europejskie normy.

Strefa fun climbing jest podzielona na 10 tematycznych torów. Każdy z nich to zupełnie inne interaktywne wyzwanie! Chciałbyś zobaczyć, co widział swoimi oczami gigantyczny Brontozaur? U nas możesz nie tylko się o tym przekonać, a wręcz nawet dać mu buziaka. Wyścig sprinterski? Nie ma problemu! U nas trzeba się jednak ścigać w pionie!

REFLEX ROOM

To świetna rozgrzewka przed skorzystaniem ze wszystkich naszych atrakcji. Reflex room to pomieszczenie, w którym możecie przetestować swoją sprawność, spostrzegawczość i koordynację. Zarówno tę oko-ręka, jak i drużynową.

Scenariusz zabawy wygląda następująco – do pomieszczenia wchodzą dwie drużyny (od 1 do 5 graczy), na ścianach zapalają się guziki – wasza misja to zgasić ich jak najwięcej! Wydaje się proste? W naszym reflex roomie bardzo szybko przekonacie się czy 3 minuty to bardzo, bardzo krótko czy raczej bardzo, bardzo długo.

LASEROWY LABIRYNT

Chcesz wcielić się w rolę włamywacza z hollywodzkiego filmu? Albo spróbować swoich sił pokonując laserowy system zabezpieczeń stosowany w bankach czy muzeach? Nic prostszego. U nas sprawdzisz swoje predyspozycje w Laserowym Labiryncie.

Laserowy labirynt to specjalnie wydzielone pomieszczenie wyposażone w ponad 50 wiązek laserowych. Twoim zadaniem jest dotarcie do skarbca, kradzież bezcennego diamentu i ucieczka z miejsca zbrodni. Każde przerwanie wiązki lasera jest odpowiednio sygnalizowane i wpływa ujemnie na punktację. Na wykonanie zadania masz 10 minut. Do wyboru są 3 poziomy trudności.